Žíhacie pece vám požičiame, opravíme a dokonca aj vyrobíme na mieru

Výroba, prenájom a servis žíhacích pecí

Chcete si krátkodobo či dlhodobo prenajať žíhaciu pec? Potrebujete navrhnúť konkrétne riešenie pre vašu výrobu? Obráťte sa na nás. Vyvíjame vlastné žíhacie zariadenia, požičiavame žíhacie jednotky. Pokiaľ nastane problém, bleskurýchlo k vám zájde náš servisný tím. Sídlime v Plzni a Brne.

Z vlastných skúsenosti vieme, že niektoré prevádzky vlastnia techologické vybavenie pre tepelné spracovanie kovov. Investícia do prepravy veľkých kovových celkov sa totiž nemusí pri dlhodobej potrebe tepelného spracovania vyplatiť. Preto vám vychádzame v ústrety a ponúkame služby, ktoré vám pomôžu zefektivniť proces výroby:

Výroba žíhacích pecí na mieru
Investícia do vlastných žíhacích pecí sa vám pri dlhodobej potrebe tepelného spracovania vyplatí. Navrhneme vám na mieru ideálne stacionárne i mobilné zariadenie, ktoré bude vyhovovať presne vašej prevádzke.

Prenájom žíhacích pecí
Pokiaľ pre svoje účely poterbujete vlastné zariadenie na tepelné spracovanie kovov, ale nemá zmysel kupovať celú žíhaciu pec, prenajmite si od nás vybavenie. Požičiame vám mobilné žíhacie jednotky, alebo k vám prídeme postaviť modulárnu pec.

Servis žíhacích pecí a mobilných jednotiek
Rovnako ako každý stroj, potrebujú aj žíhacie pece pravidelnú údržbu a servis. Vyvarujete sa náhlym výpadkom pri výrobe v dôsledku závady a celkovo predĺžite ich životnosť.

Nezáväzná objednávka