Ušetrite si starosti,čas a peniaze za dopravu. Prídeme k vám s mobilným žíhacím zariadením

Lokálne tepelné spracovanie u zákazníka

Postaráme sa o tepelné spracovanie kovov, kdekoľvek to bude potrebné: disponujeme mobilnými žíhacími zariadeniami Heatmasters a profesionálnym zariadenim vlastnej výroby HTT 40.  Vieme priamo u Vás postaviť dočasnú elektrickú modulárnu pec v areáli PPS Group Detva a na území Slovenska.

Pri výstavbe veľkých celkov v elektrárňach, teplárňach, hutách a ďalších prevádzkach nastáva problém s tepelným spracovaním rozmerných dielov, ktoré sa nedajú transportovať .

V takejto chvíli nastupuje náš tím poskladaný zo skúsených zamestnancov, ktorí vám doporučia vhodnú technológiu tepelného spracovania pre dosiahnutie potrebných parametrov tepelného procesu. Vetšina našich operátorov vlastní certifikát EWF 628-r1-10 (Heat Treatment of Welded Joints), čo je najvyššie možné vzdelanie v oblasti tepelného spracovania. V súčastnej dobe má náš tím 27 operátorov, ktorí majú možnosť využiť až 61 zariadení pre tepelné spracovanie, každé so šiestimi kanálmi a výkonom 40kW.

Lokálne žíhanie kovov a ohrev celkov u vás môžeme vykonať dvoma spôsobmi, podľa rozmerov spracovávaných dielov:

Mobilné žíhacie zariadenie
Použitie mobilných jednotiek HTT40 a Heatmasters je vodné od žíhania zvarov malých dimenzií až po veľké telesa. To sa dá docieliť možosťou prepojenia až 10 žíhacích zariadení do jedného tepelného procesu. Vďaka moderným riadiacim systémom dosiahneme optimálne výsedky pre akékoľvek činnosti tepelného spracovania.

Naši technici vám priamo na mieste pomôžu s návrhom správneho technologického postupu tepelného spracovania.

Modulárne žíhacie pece
V prípade, že na  žíhanie kovov nestačia mobilné jednotky, máme pre vás riešenie : rozmerné teleso umiestnime do dočasnej modulárnej elektrickej žíhacej pece, ktorú postavíme priamo na mieste. Pomocou tejto metódy sme schopní spracovať malé diely, ale hlavne značne rozmerné telesa. Vyhnete sa tak komplikovanému, nákladnému sťahovaniu a preprave do miesta so stacionárnymi žíhacími pecami.

Nie ste si istý, či sa u vás vyplatí použiť mobilné žíhacie zariadenie, alebo modulárna žíhacia pec?

Napíšte nám a my vám navrhneme riešenie na mieru.

Nezáväzná objednávka